| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1150+ | € 0,0400 |
| 2500+ | € 0,0390 |
| 5000+ | € 0,0339 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 10.00x1.50 mm en is Yellow van kleur. De hardheid van deze O-ring 10x1.5 - VMQ - MVQ - Siliconen - 70 Shore A - Yellow - ORS211586 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -60˚C ºC tot 201 ºC. O-rings 521235 zijn aangeduid als 211586 en hebben een DIN 3771-maat van 10.00x1.50. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 211586 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Yellow |
| Afmetingen | 10x1.5 |
| Compound Nummer | 137019006 |
| CS (Snoer dikte) | 1.5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 10 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 10.00x1.50 |
| SMS 1586 Maat | 10 x 1.5 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Extra omschrijving | O-ring 10.00x1.50 VMQ - MVQ - Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 10.00x1.50 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 137019006 % |
| Soortelijk Gewicht | 137019006 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 201 ºC |
| Temperatuur Min | -60˚C ºC |
| Treksterkte | 137019006 MPa |
| Ultimale Rek | 137019006 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1150+ | € 0,0400 |
| 2500+ | € 0,0390 |
| 5000+ | € 0,0339 |