| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 9+ | € 7,7100 |
| 50+ | € 6,6132 |
| 100+ | € 5,9737 |
| 250+ | € 5,5205 |
| 500+ | € 5,2535 |
| 1000+ | € 4,6135 |
| 2500+ | € 4,0263 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 110.49x5.33 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-Ring 110.49x5.33 - VMQ - MVQ - Siliconen - 60 Shore A - Red - ORS131396 is 60 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -50 ºC tot 210 ºC. O-rings 470992 zijn aangeduid als 131396 en hebben een DIN 3771-maat van 110.49x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 131396 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 60 Shore A |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA |
| Afmetingen | 110.49x5.33 |
| Compound Nummer | 136019002 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 110.49 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 348 |
| BS1806 Maat | BS1806 348 |
| DIN 3771 Maat | 110.49x5.33 |
| Maat in tekst | one hundred and ten comma forty nine by five comma thirty three |
| SMS 1586 Maat | 110.49 X 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Extra omschrijving | O-Ring 110.49x5.33 VMQ - MVQ - Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 110.49x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 14 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,35 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 210 ºC |
| Temperatuur Min | -50 ºC |
| Treksterkte | 6,8 MPa |
| Ultimale Rek | 275 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 9+ | € 7,7100 |
| 50+ | € 6,6132 |
| 100+ | € 5,9737 |
| 250+ | € 5,5205 |
| 500+ | € 5,2535 |
| 1000+ | € 4,6135 |
| 2500+ | € 4,0263 |