check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
O-ring 120.02x6.99 - FFKM - FFPM - F757Z75 - Hoge Temp (>330°) - 75 Shore A - Zwart - ORS83699
ID (Binnendiameter) 120.02 mm
CS (Snoer dikte) 6.99 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Artikelnummer ORS83699
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Prijs per stuk
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
Ontvang een offerte en levertijd
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Aantal Per stuk
Beschrijving
Artikelnummer 83699
Algemene Specificaties
Hardheid info 75
KeurmerkHigh Temp (>330°)
Afmetingen info 120.02x6.99
Compound NummerF757Z75
CS (Snoer dikte) info 6.99 mm
ID (Binnendiameter) info 120.02 mm
Type DichtingO-ring
Alternatieve Maatvoeringen
AS568 Maat info AS568 427
BS1806 Maat info BS1806 427
DIN 3771 Maat info 120.02x6.99
Maat in tekstone hundred and twenty comma two by six comma ninety nine
SMS 1586 Maat120.02 X 6.99
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM – FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 120.02x6.99 FFKM – FFPM | AS568 427 | F757Z75 | High Temp (>330°)
Omschrijving-2O-ring FFKM - FFPM 120.02x6.99
Technische Specificaties
Compressieset info 14 %
Soortelijk Gewicht info 2,00 (±0,03) g/cm3
Temperatuur Max info 340 ºC
Temperatuur Min info -15 ºC
Treksterkte info 10,3 MPa
Ultimale Rek info 140 %