| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 882 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 45+ | € 1,7000 |
| 50+ | € 1,7037 |
| 100+ | € 1,5819 |
| 250+ | € 1,4331 |
| 500+ | € 1,3656 |
| 1000+ | € 1,2438 |
| 2500+ | € 1,0818 |
| 5000+ | € 0,9465 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 129.54x5.33 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 129.54x5.33 - EPDM - 80 Shore A - Zwart - Zwavel - ORS209806 is 80 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -45 ºC tot 130 ºC. O-rings 469213 zijn aangeduid als 209806 en hebben een DIN 3771-maat van 129.54x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 882 Stuks |
| Artikelnummer | 209806 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 129.54x5.33 |
| Compound Nummer | 128019002 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 129.54 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 354 |
| BS1806 Maat | BS1806 354 |
| DIN 3771 Maat | 129.54x5.33 |
| SMS 1586 Maat | 129.54 x 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring EPDM 129.54x5.33 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring 129.54x5.33 EPDM |
| Vulkanisatie | Sulfur |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 42 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,17 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 130 ºC |
| Temperatuur Min | -45 ºC |
| Treksterkte | 14,1 MPa |
| Ultimale Rek | 249 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 882 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 45+ | € 1,7000 |
| 50+ | € 1,7037 |
| 100+ | € 1,5819 |
| 250+ | € 1,4331 |
| 500+ | € 1,3656 |
| 1000+ | € 1,2438 |
| 2500+ | € 1,0818 |
| 5000+ | € 0,9465 |