O-ring 129.77x3.53 - FVMQ - 70 Shore A - Blauw - ORS235316
ID (Binnendiameter) 129.77 mm
CS (Snoer dikte) 3.53 mm
Materiaal FVMQ
Hardheid 70
Kleur Blue
Artikelnummer ORS235316
Materiaal FVMQ
Hardheid 70
Kleur Blue
O-ring Code
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Ontvang een offerte
Beschrijving
Artikelnummer 235316
Algemene Specificaties
Hardheid info 70
Afmetingen info 129,77x3,53
CS (Snoer dikte) info 3.53 mm
ID (Binnendiameter) info 129.77 mm
Type DichtingO-ring
Alternatieve Maatvoeringen
AS568 Maat info AS 178
BS1806 Maat info BS 178
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstDE
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFVMQ - Fluorosilicone
Chemische Benaming info Fluorosilicone
Extra omschrijvingO-ring 129,77x3,53 - FVMQ - Fluorosilicone
Omschrijving-2O-ring FVMQ - Fluorosilicone 129,77x3,53
Technische Specificaties
Compressieset info 27.5 %
Soortelijk Gewicht info 1.52 g/cm3
Temperatuur Max info 200˚C ºC
Temperatuur Min info -60˚C ºC
Treksterkte info 10 MPa
Ultimale Rek info 290 %