| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 279,8300 |
| 2+ | € 279,8320 |
| 3+ | € 266,0280 |
| 5+ | € 230,2160 |
| 10+ | € 191,5900 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van mm en is White van kleur. De hardheid van deze O-ring 155x3 - FFKM - FFPM - F808W95 - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - Hoge Temp (>300°C) - 80 Shore A - Wit - ORS227509 is 80. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 300 ºC. O-rings 675272 zijn aangeduid als 227509 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - High Temp (>300°C). De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Artikelnummer | 227509 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 80 |
| Kleur | White |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - High Temp (>300°C) |
| Afmetingen | 155x3 |
| Compound Nummer | F808W95 |
| CS (Snoer dikte) | 3 mm |
| ID (Binnendiameter) | 155 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| PPE Perlast® Equivalent | PPE Perlast ® G80H |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 155x3 FFKM – FFPM | F808W95 | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - High Temp (>300°C) |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 28 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,55 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 300 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 13,2 MPa |
| Ultimale Rek | 100 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 279,8300 |
| 2+ | € 279,8320 |
| 3+ | € 266,0280 |
| 5+ | € 230,2160 |
| 10+ | € 191,5900 |