| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 4.203 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 40+ | € 0,3000 |
| 100+ | € 0,2991 |
| 250+ | € 0,2778 |
| 500+ | € 0,2517 |
| 1000+ | € 0,2397 |
| 2500+ | € 0,2184 |
| 5000+ | € 0,1893 |
| 10000+ | € 0,1656 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 16x3.5 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 16x3.5 - EPDM - 70 Shore A - Zwart - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - NSF 61- ORS198695 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 150 ºC. O-rings 1299169 zijn aangeduid als 198695 en hebben een DIN 3771-maat van 16x3.5. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - NSF 61. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 4203 Stuks |
| Artikelnummer | 198695 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - NSF 61 |
| Afmetingen | 16x3.5 |
| Compound Nummer | 127019011 |
| CS (Snoer dikte) | 3.5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 16 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 16x3.5 |
| SMS 1586 Maat | 16 x 3.5 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring EPDM 16x3.5 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer |
| Omschrijving-2 | O-ring 16x3.5 EPDM |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Treksterkte | 12,5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 4.203 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 40+ | € 0,3000 |
| 100+ | € 0,2991 |
| 250+ | € 0,2778 |
| 500+ | € 0,2517 |
| 1000+ | € 0,2397 |
| 2500+ | € 0,2184 |
| 5000+ | € 0,1893 |
| 10000+ | € 0,1656 |