| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 21 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 3+ | € 23,4100 |
| 5+ | € 23,4090 |
| 10+ | € 21,4507 |
| 25+ | € 19,5845 |
| 50+ | € 18,6530 |
| 100+ | € 16,6942 |
| 250+ | € 14,5488 |
| 500+ | € 12,7778 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 183 x 7 mm en is Green van kleur. De hardheid van deze O-ring 183x7 - HNBR - 70 Shore A - Zwart - ORS187921 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 150 ºC. O-rings 1233376 zijn aangeduid als 187921 en hebben een DIN 3771-maat van 183 x 7. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated nitrile rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 21 Stuks |
| Artikelnummer | 187921 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Green |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 183x7 |
| Compound Nummer | 187019002 |
| CS (Snoer dikte) | 7 mm |
| ID (Binnendiameter) | 183 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 183 x 7 |
| Maat in tekst | one hundred and eighty three zero by seven zero |
| SMS 1586 Maat | 183x7 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 183x7 |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring HNBR - 183x7 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 22 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,27 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 17,7 MPa |
| Ultimale Rek | 263 % |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 21 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 3+ | € 23,4100 |
| 5+ | € 23,4090 |
| 10+ | € 21,4507 |
| 25+ | € 19,5845 |
| 50+ | € 18,6530 |
| 100+ | € 16,6942 |
| 250+ | € 14,5488 |
| 500+ | € 12,7778 |