O-ring 184x3.5 - FFKM - FFPM - F909Z93 - 90 Shore A - Zwart - ORS184642
ID (Binnendiameter) 184 mm
CS (Snoer dikte) 3.5 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 90
Kleur Black
Artikelnummer ORS184642
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 90
Kleur Black
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Prijs per stuk
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
Ontvang een offerte en levertijd
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Beschrijving
Artikelnummer 184642
Algemene Specificaties
Hardheid info 90
Afmetingen info 184x3.5
Compound NummerF909Z93
CS (Snoer dikte) info 3.5 mm
ID (Binnendiameter) info 184 mm
Type DichtingO-ring
Alternatieve Maatvoeringen
DIN 3771 Maat info 184 x 3.5
Maat in tekstone hundred and eighty four zero by three comma fifty
SMS 1586 Maat184x3.5
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM – FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 184x3.5 FFKM – FFPM | F909Z93 |
Omschrijving-2O-ring FFKM - FFPM 184x3.5
Technische Specificaties
Compressieset info 19 %
Soortelijk Gewicht info 1,98 (±0,04) g/cm3
Temperatuur Max info 270 ºC
Temperatuur Min info -20 ºC
Treksterkte info 18,5 MPa
Ultimale Rek info 110 %