| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.242 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 55.993 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 52+ | € 1,4500 |
| 100+ | € 1,3725 |
| 250+ | € 1,2339 |
| 500+ | € 1,1610 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van 2.9 x 1.78 mm en is Brown van kleur. De hardheid van deze O-ring 2.9x1.78 - FKM - FPM - Viton - Conform FDA & EC1935/2004 - 75 Shore A - Bruin - ORS223968 is 75 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - FKM. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 6597219 zijn aangeduid als 223968 en hebben een DIN 3771-maat van 2.9 x 1.78. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Conform FDA & EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 58235 Stuks |
| Artikelnummer | 223968 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Kleur | Brown |
| Keurmerk | Conform FDA & EC1935/2004 |
| Afmetingen | 2.9x1.78 |
| Compound Nummer | 117719007 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 2.9 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 006 |
| BS1806 Maat | BS1806 006 |
| DIN 3771 Maat | 2.9 x 1.78 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Merknamen | Viton® - FKM |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 12 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,15 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 11,1 MPa |
| Ultimale Rek | 179 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.242 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 55.993 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 52+ | € 1,4500 |
| 100+ | € 1,3725 |
| 250+ | € 1,2339 |
| 500+ | € 1,1610 |