| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 6 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van 202.57 x 6.99 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 202.57x6.99 - FFKM - FFPM - F707Z94 - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Zwart - ORS227367 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 270 ºC. O-rings 663549 zijn aangeduid als 227367 en hebben een DIN 3771-maat van 202.57 x 6.99. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6 Stuks |
| Artikelnummer | 227367 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 202.57x6.99 |
| Compound Nummer | F707Z94 |
| CS (Snoer dikte) | 6.99 mm |
| ID (Binnendiameter) | 202.57 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 445 |
| BS1806 Maat | BS1806 445 |
| DIN 3771 Maat | 202.57 x 6.99 |
| SMS 1586 Maat | 202.57 X 6.99 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| Freudenberg Simriz® Equivalent | Freudenberg Simriz ® 491 |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 202.57x6.99 FFKM – FFPM | AS568 445 | F707Z94 | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 202.57x6.99 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 18 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,00 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 270 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 18 MPa |
| Ultimale Rek | 170 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 6 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |