| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 74,3200 |
| 2+ | € 74,3234 |
| 3+ | € 70,8122 |
| 5+ | € 62,6134 |
| 10+ | € 58,5230 |
| 25+ | € 54,7132 |
| 50+ | € 47,4012 |
| 100+ | € 40,3788 |
Deze O-ring 205x5,33 - PTFE - Teflon - FDA - 58 Shore D - Wit - ORS211418 biedt een ongeëvenaarde bestendigheid tegen zowel chemische mediums als tegen extreem lage en hoge temperaturen.
Geproduceerd uit PTFE (Polytetrafluoretheen) in 58 Shore D, welk materiaal beter bekend staat onder de merknaam Teflon®, biedt deze O-ring PTFE, met een binnen diameter (ID) van 205mm en een snoerdikte (CS) van 5,33mm, een goede weerstand tegen agressieve chemicaliën, zuren, basen en oplosmiddelen. Daarnaast kan een PTFE O-ring toegepast worden in een temperatuurbereik van -200°C tot +260°C.
✅ Uitstekende chemische weerstand – Bestand tegen zuren, basen, oplosmiddelen en oliën
✅ Temperatuurbestendig van -260°C tot +200°C – Werkt betrouwbaar in extreme omstandigheden
✅ Lage wrijvingscoëfficiënt – Vermindert slijtage en zorgt voor een soepele werking
✅ FDAgecertificeerd – Geschikt voor de voedings-, farmaceutische en medische industrie
✅ Niet-poreus & eenvoudig te reinigen – Hygiënisch en bestand tegen vervuiling
✅ Duurzaam & slijtvast – Ideaal voor dynamische toepassingen
Om ervoor te zorgen dat deze O-ring 205x5.33 PTFE veilig toegepast kan worden in de chemische, farmaceutische en voedingsindustrie beschikt hij over een FDA Certificatie. Daarnaast is PTFE een Niet-poreus materiaal wat ervoor zorgt dat het eenvoudig te reinigen is zelfs in combinatie met agressieve schoonmaak middelen.
U bestelt deze O-ring 205x5,33 - PTFE - Teflon - FDA - 58 Shore D - Wit - ORS211418 eenvoudig in onze webshop O-ring-stocks.eu
Deze PTFE - Teflon O-ring heeft een diameter van 205x5.33 mm en is White van kleur. De hardheid van deze O-ring 205x5.33 - PTFE - Teflon - FDA - 58 Shore D - Wit - ORS211418 is 58 Shore D. Alternatieve namen voor de compound zijn Teflon® en deze worden meestal geproduceerd door Teflon - Dyneon - Fluon - Hastaflon - Algoflon - Inoflon. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -260 ºC tot 200 ºC. O-rings 505074 zijn aangeduid als 211418 en hebben een DIN 3771-maat van 205x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA. De chemische naam van deze O-ring is Polytetrafluoretheen.
| Artikelnummer | 211418 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | PTFE - Teflon |
| Hardheid | 58 Shore D |
| Kleur | White |
| Keurmerk | FDA |
| Afmetingen | 205x5.33 |
| Compound Nummer | 169917301 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 205 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 205x5.33 |
| SMS 1586 Maat | 205 x 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 39269097 |
| Land van Herkomst | CN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Teflon® |
| Chemische Benaming | Polytetrafluoretheen |
| Extra omschrijving | O-ring 205x5.33 PTFE - Teflon |
| Merknamen | Teflon - Dyneon - Fluon - Hastaflon - Algoflon - Inoflon |
| Omschrijving-2 | O-ring PTFE - Teflon 205x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 4,5 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,16 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -260 ºC |
| Treksterkte | 28 MPa |
| Ultimale Rek | 300 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 74,3200 |
| 2+ | € 74,3234 |
| 3+ | € 70,8122 |
| 5+ | € 62,6134 |
| 10+ | € 58,5230 |
| 25+ | € 54,7132 |
| 50+ | € 47,4012 |
| 100+ | € 40,3788 |