| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 126 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 7+ | € 9,0300 |
| 10+ | € 9,0337 |
| 25+ | € 8,5298 |
| 50+ | € 7,6660 |
| 100+ | € 7,1983 |
| 250+ | € 6,6940 |
| 500+ | € 6,9966 |
| 1000+ | € 5,9598 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 215.49x3.53 mm en is Green van kleur. De hardheid van deze O-ring 215.49x3.53 - HNBR - 70 Shore A - Groen - ORS50047 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber en deze worden meestal geproduceerd door LG Chem - Lanxess and Zeon. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 150 ºC. O-rings 467638 zijn aangeduid als 50047 en hebben een DIN 3771-maat van 215.49x3.53. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated nitrile rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 126 Stuks |
| Artikelnummer | 50047 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Green |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 215.49x3.53 |
| Compound Nummer | 187019002 |
| CS (Snoer dikte) | 3.53 mm |
| ID (Binnendiameter) | 215.49 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 268 |
| BS1806 Maat | BS1806 268 |
| DIN 3771 Maat | 215.49x3.53 |
| Maat in tekst | two hundred and fifteen comma forty nine by three comma fifty three |
| SMS 1586 Maat | 215.49 X 3.53 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 215.49x3.53 HNBR |
| Merknamen | LG Chem - Lanxess and Zeon |
| Omschrijving-2 | O-ring HNBR - 215.49x3.53 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 22 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,27 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 17,7 MPa |
| Ultimale Rek | 263 % |
| Bijlage | Material Datasheet |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 126 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 7+ | € 9,0300 |
| 10+ | € 9,0337 |
| 25+ | € 8,5298 |
| 50+ | € 7,6660 |
| 100+ | € 7,1983 |
| 250+ | € 6,6940 |
| 500+ | € 6,9966 |
| 1000+ | € 5,9598 |