| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 32 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 55,6400 |
| 25+ | € 55,6400 |
| 50+ | € 53,0000 |
| 100+ | € 47,0400 |
| 250+ | € 44,1600 |
| 500+ | € 40,8600 |
| 1000+ | € 35,3200 |
| 2500+ | € 30,2400 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van 22.2 x 2.4 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 22.2x2.4 - FFKM - FFPM - F707Z94 - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Zwart - ORS220963 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 270 ºC. O-rings 657359 zijn aangeduid als 220963 en hebben een DIN 3771-maat van 22.2 x 2.4. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 32 Stuks |
| Artikelnummer | 220963 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 22.2x2.4 |
| Compound Nummer | F707Z94 |
| CS (Snoer dikte) | 2.4 mm |
| ID (Binnendiameter) | 22.2 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 22.2 x 2.4 |
| SMS 1586 Maat | 22.2 X 2.4 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| Freudenberg Simriz® Equivalent | Freudenberg Simriz ® 491 |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 22.2x2.4 FFKM – FFPM | F707Z94 | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 22.2x2.4 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 18 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,00 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 270 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 18 MPa |
| Ultimale Rek | 170 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 32 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 55,6400 |
| 25+ | € 55,6400 |
| 50+ | € 53,0000 |
| 100+ | € 47,0400 |
| 250+ | € 44,1600 |
| 500+ | € 40,8600 |
| 1000+ | € 35,3200 |
| 2500+ | € 30,2400 |