| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 48 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 56,2200 |
| 25+ | € 56,2200 |
| 50+ | € 53,5400 |
| 100+ | € 47,5200 |
| 250+ | € 44,4000 |
| 500+ | € 41,2800 |
| 1000+ | € 35,6800 |
| 2500+ | € 30,5600 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van mm en is White van kleur. De hardheid van deze O-ring 23.52x1.78 - FFKM - FFPM - F707W94 - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Wit - ORS216497 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -20 ºC tot 270 ºC. O-rings 555343 zijn aangeduid als 216497 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 48 Stuks |
| Artikelnummer | 216497 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | White |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 23.52x1.78 |
| Compound Nummer | F707W94 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 23.52 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 021 |
| BS1806 Maat | BS1806 021 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| PPE Perlast® Equivalent | PPE Perlast ® G74S |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 23.52x1.78 FFKM – FFPM | AS568 021 | F707W94 | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 24 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,41 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 270 ºC |
| Temperatuur Min | -20 ºC |
| Treksterkte | 13 MPa |
| Ultimale Rek | 130 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 48 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 56,2200 |
| 25+ | € 56,2200 |
| 50+ | € 53,5400 |
| 100+ | € 47,5200 |
| 250+ | € 44,4000 |
| 500+ | € 41,2800 |
| 1000+ | € 35,6800 |
| 2500+ | € 30,5600 |