| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.307 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 20+ | € 3,9200 |
| 50+ | € 3,9159 |
| 100+ | € 3,6114 |
| 250+ | € 3,2742 |
| 500+ | € 3,1137 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van 24.6 x 2.4 mm en is Brown van kleur. De hardheid van deze O-ring 24.6x2.4 - FKM - FPM - Viton - Conform FDA & EC1935/2004 - 75 Shore A - Bruin - ORS224544 is 75 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - FKM. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 6597791 zijn aangeduid als 224544 en hebben een DIN 3771-maat van 24.6 x 2.4. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Conform FDA & EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1307 Stuks |
| Artikelnummer | 224544 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Kleur | Brown |
| Keurmerk | Conform FDA & EC1935/2004 |
| Afmetingen | 24.6x2.4 |
| Compound Nummer | 117719007 |
| CS (Snoer dikte) | 2.4 mm |
| ID (Binnendiameter) | 24.6 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 24.6 x 2.4 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Merknamen | Viton® - FKM |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 12 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,15 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 11,1 MPa |
| Ultimale Rek | 179 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.307 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 20+ | € 3,9200 |
| 50+ | € 3,9159 |
| 100+ | € 3,6114 |
| 250+ | € 3,2742 |
| 500+ | € 3,1137 |