| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 14,7700 |
| 10+ | € 14,7710 |
| 25+ | € 13,3625 |
| 50+ | € 12,5645 |
| 100+ | € 11,7078 |
| 250+ | € 10,2973 |
| 500+ | € 9,0100 |
| 1000+ | € 8,2137 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 242x4 mm en is Green van kleur. De hardheid van deze O-ring 242x4 - HNBR - 70 Shore A - Groen - ORS197883 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated nitrile rubber en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7098 ºC tot 7098 ºC. O-rings 1192896 zijn aangeduid als 197883 en hebben een DIN 3771-maat van 242x4. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber.
| Artikelnummer | 197883 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Green |
| Afmetingen | 242x4 |
| Compound Nummer | 187019002 |
| CS (Snoer dikte) | 4 mm |
| ID (Binnendiameter) | 242 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 242x4 |
| SMS 1586 Maat | 242 x 4 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 242x4 HNBR |
| Omschrijving-2 | =CONCATENATE(AV31," ",AI31," ",V31) |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 22 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,27 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7098 ºC |
| Temperatuur Min | 7098 ºC |
| Treksterkte | 17,7 MPa |
| Ultimale Rek | 263 % |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 14,7700 |
| 10+ | € 14,7710 |
| 25+ | € 13,3625 |
| 50+ | € 12,5645 |
| 100+ | € 11,7078 |
| 250+ | € 10,2973 |
| 500+ | € 9,0100 |
| 1000+ | € 8,2137 |