| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 12,7700 |
| 10+ | € 12,7705 |
| 25+ | € 11,6095 |
| 50+ | € 10,5542 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 25.21x1.78 - FKM - FPM - Viton - AED - 90 Shore A - Zwart - ORS233168 is 90. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 230 ºC. O-rings 971826 zijn aangeduid als 233168 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring AED. De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Artikelnummer | 233168 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 90 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | AED |
| Afmetingen | 25.21x1.78 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 25.21 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 11 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.83 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 230 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 16 MPa |
| Ultimale Rek | 110 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ring FKM - 90 Shore A - AED | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 12,7700 |
| 10+ | € 12,7705 |
| 25+ | € 11,6095 |
| 50+ | € 10,5542 |