check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
O-ring 266x10 - FFKM - FFPM - F758Z96 - Hoge Temperatuur (>330°C) - 75 Shore A - Zwart - ORS81789
ID (Binnendiameter) 266 mm
CS (Snoer dikte) 10 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Artikelnummer ORS81789
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Prijs per stuk
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
Ontvang een offerte en levertijd
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Aantal Per stuk
Beschrijving
Artikelnummer 81789
Algemene Specificaties
Hardheid info 75
KeurmerkGeneral Purpose (>330°C)
Afmetingen info 266x10
Compound NummerF758Z96
CS (Snoer dikte) info 10 mm
ID (Binnendiameter) info 266 mm
Type DichtingO-ring
Alternatieve Maatvoeringen
DIN 3771 Maat info 266x10
Maat in teksttwo hundred and sixty six zero by ten zero
SMS 1586 Maat266 X 10
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Ongeveer gelijk aan
Freudenberg Simriz® EquivalentFreudenberg Simriz ® 498
Greene Tweed Chemraz® EquivalentGreene Tweed Chemraz ® 615
PPE Perlast® EquivalentPPE Perlast ® G75B
Trellebrog Isolast® EquivalentTrellebrog Isolast ® J8325 & Isolast ® J9876
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM - FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 266x10 FFKM – FFPM | F758Z96 | General Purpose - High Temp (>330°C)
Omschrijving-2O-ring FFKM - FFPM 266x10
Technische Specificaties
Compressieset info 19,5 %
Soortelijk Gewicht info 1,98 (±0,03) g/cm3
Temperatuur Max info 330 ºC
Temperatuur Min info -15 ºC
Treksterkte info 17,8 MPa
Ultimale Rek info 152 %