| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 15+ | € 0,4200 |
| 100+ | € 0,4188 |
| 250+ | € 0,3891 |
| 500+ | € 0,3675 |
| 1000+ | € 0,3270 |
| 2500+ | € 0,3114 |
| 5000+ | € 0,2895 |
| 10000+ | € 0,2430 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring - 33.05x1.78 - FKM - FPM - Viton - 75 Shore A - Zwart - ORS207839 is 75 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 426670 zijn aangeduid als 207839 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Artikelnummer | 207839 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 33.05x1.78 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 33.05 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 027 |
| BS1806 Maat | BS1806 027 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 33.05x1.78 FKM - FPM - Viton |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring FKM - FPM - Viton 33.05x1.78 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 13 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.91 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 230 MPa |
| Ultimale Rek | 10.5 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 15+ | € 0,4200 |
| 100+ | € 0,4188 |
| 250+ | € 0,3891 |
| 500+ | € 0,3675 |
| 1000+ | € 0,3270 |
| 2500+ | € 0,3114 |
| 5000+ | € 0,2895 |
| 10000+ | € 0,2430 |