| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.321 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 129+ | € 0,5800 |
| 250+ | € 0,5550 |
| 500+ | € 0,5094 |
| 1000+ | € 0,4641 |
| 2500+ | € 0,4413 |
| 5000+ | € 0,3957 |
| 10000+ | € 0,3276 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 37.47x5.33 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-Ring 37.47x5.33 - EPDM - 80 Shore A - Zwart - Zwavel - ORS118676 is 80 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -40 ºC tot 150 ºC. O-rings 469072 zijn aangeduid als 118676 en hebben een DIN 3771-maat van 37.47x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 2321 Stuks |
| Artikelnummer | 118676 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 37.47x5.33 |
| Compound Nummer | 128019002 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 37.47 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 325 |
| BS1806 Maat | BS1806 325 |
| DIN 3771 Maat | 37.47x5.33 |
| Maat in tekst | thirty seven comma forty seven by five comma thirty three |
| SMS 1586 Maat | 37.47 X 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-Ring 37.47x5.33 EPDM |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM 37.47x5.33 |
| Vulkanisatie | Sulfur |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 42 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,17 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -40 ºC |
| Treksterkte | 14,1 MPa |
| Ultimale Rek | 249 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 2.321 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 129+ | € 0,5800 |
| 250+ | € 0,5550 |
| 500+ | € 0,5094 |
| 1000+ | € 0,4641 |
| 2500+ | € 0,4413 |
| 5000+ | € 0,3957 |
| 10000+ | € 0,3276 |