| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.922 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 43+ | € 1,7700 |
| 50+ | € 1,7685 |
| 100+ | € 1,6341 |
| 250+ | € 1,4919 |
| 500+ | € 1,3974 |
| 1000+ | € 1,2960 |
| 2500+ | € 1,1544 |
| 5000+ | € 1,0125 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 38x3 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 38x3 - HNBR - 70 Shore A - Zwart - ORS232420 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated nitrile rubber en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7101 ºC tot 7101 ºC. O-rings 877571 zijn aangeduid als 232420 en hebben een DIN 3771-maat van 38x3. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1922 Stuks |
| Artikelnummer | 232420 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 38x3 |
| Compound Nummer | 187019001 |
| CS (Snoer dikte) | 3 mm |
| ID (Binnendiameter) | 38 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 38x3 |
| SMS 1586 Maat | 38 x 3 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 38x3 HNBR |
| Omschrijving-2 | =CONCATENATE(AV334," ",AI334," ",V334) |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 16 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,23 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7101 ºC |
| Temperatuur Min | 7101 ºC |
| Treksterkte | 22,9 MPa |
| Ultimale Rek | 228 % |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.922 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 43+ | € 1,7700 |
| 50+ | € 1,7685 |
| 100+ | € 1,6341 |
| 250+ | € 1,4919 |
| 500+ | € 1,3974 |
| 1000+ | € 1,2960 |
| 2500+ | € 1,1544 |
| 5000+ | € 1,0125 |