| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 942 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 5.530 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 67+ | € 0,1800 |
| 100+ | € 0,1797 |
| 250+ | € 0,1680 |
| 500+ | € 0,1512 |
| 1000+ | € 0,1434 |
| 2500+ | € 0,1287 |
| 5000+ | € 0,1206 |
| 10000+ | € 0,1128 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 4.34x3.53 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-Ring 4.34x3.53 - EPDM - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - 70 Shore A - Zwart - ORS116349 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -50 ºC tot 150 ºC. O-rings 471577 zijn aangeduid als 116349 en hebben een DIN 3771-maat van 4.34x3.53. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA 21 CFR 177.2600 - EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6472 Stuks |
| Artikelnummer | 116349 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA 21 CFR 177.2600 - EC1935/2004 |
| Afmetingen | 4.34x3.53 |
| Compound Nummer | 127019011 |
| CS (Snoer dikte) | 3.53 mm |
| ID (Binnendiameter) | 4.34 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 201 |
| BS1806 Maat | BS1806 201 |
| DIN 3771 Maat | 4.34x3.53 |
| Maat in tekst | four comma thirty four by three comma fifty three |
| SMS 1586 Maat | 4.34 X 3.53 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-Ring 4.34x3.53 EPDM |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM 4.34x3.53 |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -50 ºC |
| Treksterkte | 12,5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 942 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 5.530 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 67+ | € 0,1800 |
| 100+ | € 0,1797 |
| 250+ | € 0,1680 |
| 500+ | € 0,1512 |
| 1000+ | € 0,1434 |
| 2500+ | € 0,1287 |
| 5000+ | € 0,1206 |
| 10000+ | € 0,1128 |