| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 757 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 64.500 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 86+ | € 0,1400 |
| 100+ | € 0,1407 |
| 250+ | € 0,1335 |
| 500+ | € 0,1194 |
| 1000+ | € 0,1134 |
| 2500+ | € 0,1044 |
| 5000+ | € 0,0948 |
| 10000+ | € 0,0903 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 4.5x1.5 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 4.5x1.5 - EPDM - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - NSF 61 - 70 Shore A - Zwart - ORS117754 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -50 ºC tot 150 ºC. O-rings 1323485 zijn aangeduid als 117754 en hebben een DIN 3771-maat van 4.5x1.5. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - NSF 61. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 65257 Stuks |
| Artikelnummer | 117754 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - NSF 61 |
| Afmetingen | 4.5x1.5 |
| Compound Nummer | 127019011 |
| CS (Snoer dikte) | 1.5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 4.5 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 4.5x1.5 |
| JIS B 2401 Maat | JIS S5 |
| Maat in tekst | four comma fifty by one comma fifty |
| SMS 1586 Maat | 4.5 X 1.5 |
| Drinkwatercertificeringen | |
| NSF 61 | ✔ |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Materiaalconformiteit en stofregelgeving | |
| ADI-Free | ✔ |
| REACH-SVHC Conform | ✔ |
| RoHS Conform | ✔ |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-Ring 4.5x1.5 EPDM |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM 4.5x1.5 |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -50 ºC |
| Treksterkte | 12,5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Voedselcontact- en hygiënische certificeringen | |
| EC1935/2004 | ✔ |
| FDA 21 CFR 177.2600 | ✔ |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 757 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 64.500 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 86+ | € 0,1400 |
| 100+ | € 0,1407 |
| 250+ | € 0,1335 |
| 500+ | € 0,1194 |
| 1000+ | € 0,1134 |
| 2500+ | € 0,1044 |
| 5000+ | € 0,0948 |
| 10000+ | € 0,0903 |