| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 155,9300 |
| 3+ | € 155,9320 |
| 5+ | € 148,5680 |
| 10+ | € 158,8800 |
| 25+ | € 131,9680 |
| 50+ | € 116,0000 |
| 100+ | € 112,6400 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 40.64x5.34 - FFKM - FFPM - F758Z94 - Algemene Doeleinden (>270°C) - 75 Shore A - Zwart - ORS213553 is 75. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM - FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 270 ºC. O-rings 532309 zijn aangeduid als 213553 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring General Purpose (>270°C). De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Artikelnummer | 213553 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 75 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | General Purpose (>270°C) |
| Afmetingen | 40.64x5.34 |
| Compound Nummer | F758Z94 |
| CS (Snoer dikte) | 5.34 mm |
| ID (Binnendiameter) | 40.64 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM - FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 40.64x5.34 FFKM – FFPM | F758Z94 | General Purpose (>270°C) |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 40.64x5.34 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 18,5 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,98 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 270 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 18 MPa |
| Ultimale Rek | 145 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 155,9300 |
| 3+ | € 155,9320 |
| 5+ | € 148,5680 |
| 10+ | € 158,8800 |
| 25+ | € 131,9680 |
| 50+ | € 116,0000 |
| 100+ | € 112,6400 |