| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 22,8200 |
| 10+ | € 22,8178 |
| 25+ | € 20,6614 |
| 50+ | € 24,6040 |
| 100+ | € 22,1545 |
| 250+ | € 19,3415 |
| 500+ | € 17,0132 |
| 1000+ | € 16,4037 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 409x5 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 409x5 - EPDM - 70 Shore A - Zwart - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - NSF 61- ORS199731 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 150 ºC. O-rings 1312881 zijn aangeduid als 199731 en hebben een DIN 3771-maat van 409x5. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - NSF 61. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Artikelnummer | 199731 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - NSF 61 |
| Afmetingen | 409x5 |
| Compound Nummer | 127019011 |
| CS (Snoer dikte) | 5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 409 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 409x5 |
| SMS 1586 Maat | 409 x 5 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring EPDM 409x5 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer |
| Omschrijving-2 | O-ring 409x5 EPDM |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Treksterkte | 12,5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 22,8200 |
| 10+ | € 22,8178 |
| 25+ | € 20,6614 |
| 50+ | € 24,6040 |
| 100+ | € 22,1545 |
| 250+ | € 19,3415 |
| 500+ | € 17,0132 |
| 1000+ | € 16,4037 |