| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 17 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 36 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 3+ | € 23,3900 |
| 5+ | € 21,2628 |
| 10+ | € 24,1622 |
Deze NBR - Nitrile O-ring heeft een diameter van 430.66x5.33 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 430.66x5.33 - NBR - Nitril - 70 Shore A - Zwart - FDA / NSF61 - ORS172232 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Nitrile Rubber - NBR en deze worden meestal geproduceerd door Lanxess - Zeon - and LG Chem. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -30 ºC tot 135 ºC. O-rings 1297509 zijn aangeduid als 172232 en hebben een DIN 3771-maat van 430.66x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA. De chemische naam van deze O-ring is Acrylonitrile butadiene rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 53 Stuks |
| Artikelnummer | 172232 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | NBR - Nitrile |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA |
| Afmetingen | 430.66x5.33 |
| Compound Nummer | 107019011 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 430.66 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 386 |
| BS1806 Maat | BS1806 386 |
| DIN 3771 Maat | 430.66x5.33 |
| ISO 3601 Maat | 430.66x5.33 |
| Maat in tekst | four hundred and thirty comma sixty six by five comma thirty three |
| SMS 1586 Maat | 430.66 x 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Nitrile Rubber - NBR |
| Chemische Benaming | Acrylonitrile butadiene rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 430.66x5.33 Nitrile NBR |
| Merknamen | Lanxess - Zeon - and LG Chem |
| Omschrijving-2 | O-ring NBR - Nitrile 430.66x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 15 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,23 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 135 ºC |
| Temperatuur Min | -30 ºC |
| Treksterkte | 16,2 MPa |
| Ultimale Rek | 452 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring NBR | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 17 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 36 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 3+ | € 23,3900 |
| 5+ | € 21,2628 |
| 10+ | € 24,1622 |