| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 6 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 34,6000 |
| 5+ | € 34,6036 |
| 10+ | € 32,9804 |
| 25+ | € 31,1918 |
| 50+ | € 26,3180 |
| 100+ | € 23,0674 |
| 250+ | € 21,7710 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 469 x 7 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 469x7 - EPDM- 70 Shore A - Zwart - PEROX - FDA - ORS188184 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -50 ºC tot 150 ºC. O-rings 1313707 zijn aangeduid als 188184 en hebben een DIN 3771-maat van 469 x 7. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA 21 CFR 177.2600 - EC1935/2024. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6 Stuks |
| Artikelnummer | 188184 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA 21 CFR 177.2600 - EC1935/2024 |
| Afmetingen | 469x7 |
| Compound Nummer | 127019011 |
| CS (Snoer dikte) | 7 mm |
| ID (Binnendiameter) | 469 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 469 x 7 |
| Maat in tekst | four hundred and sixty nine zero by seven zero |
| SMS 1586 Maat | 469x7 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring 469x7 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM 469x7 |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -50 ºC |
| Treksterkte | 12,5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 6 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 34,6000 |
| 5+ | € 34,6036 |
| 10+ | € 32,9804 |
| 25+ | € 31,1918 |
| 50+ | € 26,3180 |
| 100+ | € 23,0674 |
| 250+ | € 21,7710 |