| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 219 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 11.597 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 18+ | € 4,3600 |
| 25+ | € 4,3557 |
| 50+ | € 3,9582 |
| 100+ | € 3,6510 |
| 250+ | € 3,4521 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van 47.37 x 1.78 mm en is Brown van kleur. De hardheid van deze O-ring 47.37x1.78 - FKM - FPM - Viton - Conform FDA & EC1935/2004 - 75 Shore A - Bruin - ORS224949 is 75. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - FKM. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 6598194 zijn aangeduid als 224949 en hebben een DIN 3771-maat van 47.37 x 1.78. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Conform FDA & EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 11816 Stuks |
| Artikelnummer | 224949 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 75 |
| Kleur | Brown |
| Keurmerk | Conform FDA & EC1935/2004 |
| Afmetingen | 47.37x1.78 |
| Compound Nummer | 117719007 |
| CS (Snoer dikte) | 1.78 mm |
| ID (Binnendiameter) | 47.37 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 47.37 x 1.78 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Merknamen | Viton® - FKM |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 12 % |
| Soortelijk Gewicht | 2,15 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 11,1 MPa |
| Ultimale Rek | 179 % |
| Voedselcontact- en hygiënische certificeringen | |
| EC1935/2004 Conform | ✔ |
| FDA 21 CFR 177.2600 Conform | ✔ |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 219 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 11.597 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 18+ | € 4,3600 |
| 25+ | € 4,3557 |
| 50+ | € 3,9582 |
| 100+ | € 3,6510 |
| 250+ | € 3,4521 |