| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 19 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 74,4300 |
| 100+ | € 74,4344 |
| 250+ | € 69,1298 |
| 500+ | € 62,6276 |
| 1000+ | € 59,6330 |
| 2500+ | € 54,3286 |
| 5000+ | € 47,1418 |
| 10000+ | € 41,2384 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 527.05x6.99 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 527.05x6.99 - EPDM - 80 Shore A - Zwart - Zwavel - ORS200821 is 80 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -45 ºC tot 130 ºC. O-rings 1334219 zijn aangeduid als 200821 en hebben een DIN 3771-maat van 527.05x6.99. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 19 Stuks |
| Artikelnummer | 200821 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 527.05x6.99 |
| Compound Nummer | 128019002 |
| CS (Snoer dikte) | 6.99 mm |
| ID (Binnendiameter) | 527.05 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 527.05x6.99 |
| SMS 1586 Maat | 527.05 x 6.99 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring EPDM 527.05x6.99 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | O-ring 527.05x6.99 EPDM |
| Vulkanisatie | Sulfur |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 42 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,17 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 130 ºC |
| Temperatuur Min | -45 ºC |
| Treksterkte | 14,1 MPa |
| Ultimale Rek | 249 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 19 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 74,4300 |
| 100+ | € 74,4344 |
| 250+ | € 69,1298 |
| 500+ | € 62,6276 |
| 1000+ | € 59,6330 |
| 2500+ | € 54,3286 |
| 5000+ | € 47,1418 |
| 10000+ | € 41,2384 |