| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 25,1000 |
| 3+ | € 25,1006 |
| 5+ | € 22,8188 |
| 10+ | € 20,7444 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring - 53.3x5.33 - FKM - FPM - Viton - PLT / AED - 90 Shore A - Zwart - ORS211556 is 90. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -40 ºC tot 220 ºC. O-rings 519949 zijn aangeduid als 211556 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring PLT / AED. De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Artikelnummer | 211556 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 90 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | PLT / AED |
| Afmetingen | 53.3x5.33 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 53.3 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Olie-, gas- en zware-omgevingscertificeringen | |
| API6A - SOUR FLUID TEST (10% H2S) | ✔ |
| API6A - SOUR GAS ENVIRONMENT (10% H2S) [FF/HH] | ✔ |
| ITN 84700/A | ✔ |
| NACE TM0187 - SOUR FLUID TEST (20% H2S) | ✔ |
| NACE TM0187 - SOUR FLUID TEST (5% H2S) | ✔ |
| NACO TM0297 Approved (5,33mm) | ✔ |
| NORSOK M710 Approved (5,33mm) | ✔ |
| SHELL - MESC SPE 85/301 | ✔ |
| TOTAlFINA AED | ✔ |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 53.3x5.33 FKM - FPM - Viton |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring FKM - FPM - Viton 53.3x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 13 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.91 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 220 ºC |
| Temperatuur Min | -40 ºC |
| Treksterkte | 230 MPa |
| Ultimale Rek | 10.5 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ring FKM - 90 Shore A - AED | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 25,1000 |
| 3+ | € 25,1006 |
| 5+ | € 22,8188 |
| 10+ | € 20,7444 |