O-ring 53x3.55 - FFKM - FFPM - F758Z96 - Hoge Temperatuur (>330°C) - 75 Shore A - Zwart - ORS217804
ID (Binnendiameter) 53 mm
CS (Snoer dikte) 3.55 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Artikelnummer ORS217804
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Voorraad 0 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Prijs per stuk
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
Ontvang een offerte en levertijd
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Aantal Per stuk
Beschrijving
Artikelnummer 217804
Algemene Specificaties
Hardheid info 75
KeurmerkGeneral Purpose (>330°C)
Afmetingen info 53x3.55
Compound NummerF758Z96
CS (Snoer dikte) info 3.55 mm
ID (Binnendiameter) info 53 mm
Type DichtingO-ring
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Ongeveer gelijk aan
Greene Tweed Chemraz® EquivalentGreene Tweed Chemraz ® 615 & Chemraz ® 551
PPE Perlast® EquivalentPPE Perlast ® G75B
Trellebrog Isolast® EquivalentTrelleborg Isolast ® J8325 & Isolast ® J9876
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM - FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 53x3.55 FFKM – FFPM | F758Z96 | General Purpose - High Temp (>330°C)
Technische Specificaties
Compressieset info 19,5 %
Soortelijk Gewicht info 1,98 (±0,03) g/cm3
Temperatuur Max info 340 ºC
Temperatuur Min info -15 ºC
Treksterkte info 17,8 MPa
Ultimale Rek info 152 %