| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 405 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 25+ | € 3,0500 |
| 50+ | € 2,8350 |
| 100+ | € 2,6160 |
| 250+ | € 2,4075 |
| 500+ | € 2,1885 |
| 1000+ | € 2,0844 |
| 2500+ | € 1,8861 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 55x3 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 55x3 - HNBR - 70 Shore A - Zwart - ORS229807 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated nitrile rubber en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van 7101 ºC tot 7101 ºC. O-rings 720955 zijn aangeduid als 229807 en hebben een DIN 3771-maat van 55x3. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 405 Stuks |
| Artikelnummer | 229807 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 55x3 |
| Compound Nummer | 187019001 |
| CS (Snoer dikte) | 3 mm |
| ID (Binnendiameter) | 55 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 55x3 |
| SMS 1586 Maat | 55 x 3 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 55x3 HNBR |
| Omschrijving-2 | =CONCATENATE(AV277," ",AI277," ",V277) |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 16 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,23 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 7101 ºC |
| Temperatuur Min | 7101 ºC |
| Treksterkte | 22,9 MPa |
| Ultimale Rek | 228 % |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 405 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 25+ | € 3,0500 |
| 50+ | € 2,8350 |
| 100+ | € 2,6160 |
| 250+ | € 2,4075 |
| 500+ | € 2,1885 |
| 1000+ | € 2,0844 |
| 2500+ | € 1,8861 |