| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.507 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 22+ | € 3,5400 |
| 25+ | € 3,5355 |
| 50+ | € 3,3330 |
| 100+ | € 2,9823 |
| 250+ | € 2,7933 |
| 500+ | € 2,6586 |
| 1000+ | € 2,3076 |
| 2500+ | € 2,0241 |
Deze HNBR O-ring heeft een diameter van 61.5x3.55 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-Ring 61.5x3.55 - HNBR - 70 Shore A - Zwart - ORS129068 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -25 ºC tot 150 ºC. O-rings 878487 zijn aangeduid als 129068 en hebben een DIN 3771-maat van 61.5x3.55. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring None. De chemische naam van deze O-ring is Hydrogenated nitrile rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1507 Stuks |
| Artikelnummer | 129068 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | HNBR |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | None |
| Afmetingen | 61.5x3.55 |
| Compound Nummer | 187019001 |
| CS (Snoer dikte) | 3.55 mm |
| ID (Binnendiameter) | 61.5 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 61.5x3.55 |
| Maat in tekst | sixty one comma fifty by three comma fifty five |
| SMS 1586 Maat | 61.5 X 3.55 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Hydrogenated Nitrile Butadiene Rubber |
| Chemische Benaming | Hydrogenated nitrile rubber |
| Extra omschrijving | O-Ring 61.5x3.55 HNBR |
| Omschrijving-2 | O-ring HNBR - 61.5x3.55 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 16 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,23 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -25 ºC |
| Treksterkte | 22,9 MPa |
| Ultimale Rek | 228 % |
| Bijlage | Material Datasheet |
| Komt ook voor in | |
| HNBR O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.507 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 22+ | € 3,5400 |
| 25+ | € 3,5355 |
| 50+ | € 3,3330 |
| 100+ | € 2,9823 |
| 250+ | € 2,7933 |
| 500+ | € 2,6586 |
| 1000+ | € 2,3076 |
| 2500+ | € 2,0241 |