| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 1,6600 |
| 100+ | € 1,6608 |
| 250+ | € 1,5105 |
| 500+ | € 1,4175 |
| 1000+ | € 1,3029 |
| 2500+ | € 1,1313 |
| 5000+ | € 0,9738 |
| 10000+ | € 0,9594 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring - 69.44x3.55 - EPDM - 70 Shore A - Zwart - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - NSF61 - ORS199067 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Ethylene propylene diene monomer en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 150 ºC. O-rings 1304335 zijn aangeduid als 199067 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene propylene diene monomer.
| Artikelnummer | 199067 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 |
| Afmetingen | 69.44x3.55 |
| CS (Snoer dikte) | 3.55 mm |
| ID (Binnendiameter) | 69.44 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Chemische Benaming | Ethylene propylene diene monomer |
| Extra omschrijving | O-ring 69.44x3.55 EPDM |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomer |
| Omschrijving-2 | O-ring EPDM - Peroxide 9.98x2.37 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 19 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.08 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Treksterkte | 12.5 MPa |
| Ultimale Rek | 215 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 1,6600 |
| 100+ | € 1,6608 |
| 250+ | € 1,5105 |
| 500+ | € 1,4175 |
| 1000+ | € 1,3029 |
| 2500+ | € 1,1313 |
| 5000+ | € 0,9738 |
| 10000+ | € 0,9594 |