| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 39.682 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 309+ | € 0,2400 |
| 500+ | € 0,2304 |
| 1000+ | € 0,2043 |
| 2500+ | € 0,1947 |
| 5000+ | € 0,1791 |
| 10000+ | € 0,1629 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 7.6x2.62 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-Ring 7.6x2.62 - VMQ - MVQ - Siliconen - 60 Shore A - Red - ORS131371 is 60 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -50 ºC tot 210 ºC. O-rings 470787 zijn aangeduid als 131371 en hebben een DIN 3771-maat van 7.6x2.62. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 39682 Stuks |
| Artikelnummer | 131371 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 60 Shore A |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA |
| Afmetingen | 7.6x2.62 |
| Compound Nummer | 136019002 |
| CS (Snoer dikte) | 2.62 mm |
| ID (Binnendiameter) | 7.6 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 7.6x2.62 |
| Maat in tekst | seven comma sixty by two comma sixty two |
| SMS 1586 Maat | 7.6 X 2.62 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Extra omschrijving | O-Ring 7.6x2.62 VMQ - MVQ - Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 7.6x2.62 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 14 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,35 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 210 ºC |
| Temperatuur Min | -50 ºC |
| Treksterkte | 6,8 MPa |
| Ultimale Rek | 275 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 39.682 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 309+ | € 0,2400 |
| 500+ | € 0,2304 |
| 1000+ | € 0,2043 |
| 2500+ | € 0,1947 |
| 5000+ | € 0,1791 |
| 10000+ | € 0,1629 |