| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 10,6700 |
| 10+ | € 10,6720 |
| 50+ | € 8,3588 |
| 100+ | € 5,8644 |
| 200+ | € 4,0428 |
| 500+ | € 3,3306 |
| 1000+ | € 2,7846 |
| 2500+ | € 2,3391 |
Deze EPDM O-ring heeft een diameter van 72x5 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 72x5 - EPDM - Peroxide - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Zwart - ORS221707 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn en deze worden meestal geproduceerd door Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 150 ºC. O-rings 6589849 zijn aangeduid als 221707 en hebben een DIN 3771-maat van 72x5. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Ethylene Porpylene Diene Monomer.
| Artikelnummer | 221707 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | EPDM |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 72x5 |
| Compound Nummer | 127041901 |
| CS (Snoer dikte) | 5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 72 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 72x5 |
| ISO 3601 Maat | 72 X 5 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Chemische Benaming | Ethylene Porpylene Diene Monomer |
| Extra omschrijving | O-ring 72x5 |
| Merknamen | Dow Chemical - ExxonMobil - and Lion Elastomers |
| Omschrijving-2 | 25 |
| Vulkanisatie | Peroxide |
| Technische Specificaties | |
| Temperatuur Max | 150 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Komt ook voor in | |
| O-ring EPDM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 10,6700 |
| 10+ | € 10,6720 |
| 50+ | € 8,3588 |
| 100+ | € 5,8644 |
| 200+ | € 4,0428 |
| 500+ | € 3,3306 |
| 1000+ | € 2,7846 |
| 2500+ | € 2,3391 |