| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 25+ | € 3,2600 |
| 50+ | € 3,1059 |
| 100+ | € 2,7324 |
| 250+ | € 2,6031 |
| 500+ | € 2,4618 |
| 1000+ | € 2,0751 |
| 2500+ | € 1,8174 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring - 74.14x2.62 - FKM - FPM - Viton - 70 Shore A - Zwart - ORS206509 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 360575 zijn aangeduid als 206509 en hebben een DIN 3771-maat van . Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Artikelnummer | 206509 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 74.14x2.62 |
| CS (Snoer dikte) | 2.62 mm |
| ID (Binnendiameter) | 74.14 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 74.14x2.62 FKM - FPM - Viton |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring FKM - FPM - Viton 74.14x2.62 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 13 % |
| Soortelijk Gewicht | 1.91 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 230 MPa |
| Ultimale Rek | 10.5 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 25+ | € 3,2600 |
| 50+ | € 3,1059 |
| 100+ | € 2,7324 |
| 250+ | € 2,6031 |
| 500+ | € 2,4618 |
| 1000+ | € 2,0751 |
| 2500+ | € 1,8174 |