| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 453,4900 |
| 10+ | € 413,4191 |
| 25+ | € 413,4191 |
| 50+ | € 413,4191 |
| 100+ | € 413,4191 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van 78.74x5.33 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 78.74x5.33 - FFKM - FFPM - F758ZSR - Stoom - Hoge Temp (>330°C) - 75 Shore A - Zwart - ORS107999 is 75. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 330 ºC. O-rings 845599 zijn aangeduid als 107999 en hebben een DIN 3771-maat van 78.74x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Steam - High Temp (>330°C). De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Artikelnummer | 107999 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 75 |
| Kleur | Black |
| Keurmerk | Steam - High Temp (>330°C) |
| Afmetingen | 78.74x5.33 |
| Compound Nummer | F758ZSR |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 78.74 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 338 |
| BS1806 Maat | BS1806 338 |
| DIN 3771 Maat | 78.74x5.33 |
| ISO 3601 Maat | 78,74 x 5,33 |
| Maat in tekst | seventy eight comma seventy four by five comma thirty three |
| SMS 1586 Maat | 78.74 X 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 78.74x5.33 FFKM – FFPM | AS568 338 | F758ZSR | Steam - High Temp (>330°C) |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 78.74x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 20 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,88 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 330 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 16,4 MPa |
| Ultimale Rek | 155 % |
| Bijlage | Material Datasheet |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 453,4900 |
| 10+ | € 413,4191 |
| 25+ | € 413,4191 |
| 50+ | € 413,4191 |
| 100+ | € 413,4191 |