| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 149,3800 |
| 2+ | € 149,3760 |
| 3+ | € 140,4550 |
| 5+ | € 132,2328 |
| 10+ | € 110,9990 |
| 25+ | € 96,6104 |
| 50+ | € 91,8210 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van 817x10 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 817x10 - FKM - FPM - Viton - 75 Shore A - Zwart - ORS208902 is 75 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 438995 zijn aangeduid als 208902 en hebben een DIN 3771-maat van 817x10. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Artikelnummer | 208902 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 817x10 |
| Compound Nummer | 117719002 |
| CS (Snoer dikte) | 10 mm |
| ID (Binnendiameter) | 817 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 817x10 |
| SMS 1586 Maat | 817 x 10 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 817x10 FKM - FPM - Viton |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring FKM - FPM - Viton 817x10 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 22 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,85 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 14,9 MPa |
| Ultimale Rek | 183 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 149,3800 |
| 2+ | € 149,3760 |
| 3+ | € 140,4550 |
| 5+ | € 132,2328 |
| 10+ | € 110,9990 |
| 25+ | € 96,6104 |
| 50+ | € 91,8210 |