| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 8 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 81,2800 |
| 2+ | € 81,2772 |
| 3+ | € 75,6572 |
| 5+ | € 68,7190 |
| 10+ | € 63,7630 |
| 25+ | € 56,4976 |
| 50+ | € 49,2322 |
| 100+ | € 44,2762 |
Deze FKM - FPM - Viton O-ring heeft een diameter van 851x3.5 mm en is Black van kleur. De hardheid van deze O-ring 851x3.5 - FKM - FPM - Viton - 70 Shore A - Zwart - ORS206776 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Viton® - FKM en deze worden meestal geproduceerd door Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 200 ºC. O-rings 371812 zijn aangeduid als 206776 en hebben een DIN 3771-maat van 851x3.5. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Fluorocarbon Rubber.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 8 Stuks |
| Artikelnummer | 206776 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FKM - FPM - Viton |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Black |
| Afmetingen | 851x3.5 |
| Compound Nummer | 117019002 |
| CS (Snoer dikte) | 3.5 mm |
| ID (Binnendiameter) | 851 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 851x3.5 |
| SMS 1586 Maat | 851 x 3.5 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Viton® - FKM |
| Chemische Benaming | Fluorocarbon Rubber |
| Extra omschrijving | O-ring 851x3.5 FKM - FPM - Viton |
| Merknamen | Viton® - Du Pont - 3M - Solvay - Daikin |
| Omschrijving-2 | O-ring FKM - FPM - Viton 851x3.5 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 13 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,91 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 230 MPa |
| Ultimale Rek | 10,5 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring FKM - Viton® - FPM | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 8 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 81,2800 |
| 2+ | € 81,2772 |
| 3+ | € 75,6572 |
| 5+ | € 68,7190 |
| 10+ | € 63,7630 |
| 25+ | € 56,4976 |
| 50+ | € 49,2322 |
| 100+ | € 44,2762 |