check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
Siliconen O-ring - 70 Shore A - FDA - EC1935/2004
Half o-ring
Resultaten filteren
close
ID (Binnendiameter) info
mm
mm
AS568 Maat info
close
Meer weergeven
Voorraad
Meer weergeven
CS (Snoer dikte) info
Kleur
Keurmerk
Product
Specificaties
Afmetingen
in mm
O-ring Code
Materiaal
Hardheid
Kleur
Keurmerk
Voorraad
Prijs
380.59x3.53 380.59 mm x 3.53 mm
Silicone - VMQ - MVQ
70
Red
FDA - EC1935/2004 geen
469
481.46x7 481.46 mm x 7 mm
Silicone - VMQ - MVQ
70
Red
FDA - EC1935/2004 geen
62
19.15x3.53 19.15 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
7088
20.22x3.5 20.22 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
33561
39.75x3.53 39.75 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
40x3.53 40 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
86
43.7x3.53 43.7 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
814
49.2x3.53 49.2 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
129.8x3.53 129.8 mm x 3.53 mm
FDA - EC1935/2004 geen
139.6x3.5 139.6 mm x 3.5 mm
FDA - EC1935/2004 geen
997
161.29x6.99 161.29 mm x 6.99 mm
FDA - EC1935/2004 geen
219
200x6.99 200 mm x 6.99 mm
FDA - EC1935/2004 geen
319
202.7x6.99 202.7 mm x 6.99 mm
FDA - EC1935/2004 geen
350
248.5x5.7 248.5 mm x 5.7 mm
FDA - EC1935/2004 geen
372
249.5x5.7 249.5 mm x 5.7 mm
FDA - EC1935/2004 geen
372
300x5.7 300 mm x 5.7 mm