| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 50,0400 |
| 10+ | € 50,0412 |
| 50+ | € 38,6682 |
| 100+ | € 24,2646 |
| 200+ | € 24,3712 |
| 500+ | € 18,9545 |
| 1000+ | € 15,1393 |
| 2500+ | € 12,0230 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 113.67x5.33 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 113.67x5.33 - VMQ - MVQ - Siliconen - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Rood - ORS223819 is 70 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 200 ºC. O-rings 6591936 zijn aangeduid als 223819 en hebben een DIN 3771-maat van 113.67x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 223819 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 113.67x5.33 |
| Compound Nummer | 137041901 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 113.67 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 349 |
| BS1806 Maat | BS1806 349 |
| DIN 3771 Maat | 113.67x5.33 |
| SMS 1586 Maat | 113.67 x 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 113.67x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 50,0400 |
| 10+ | € 50,0412 |
| 50+ | € 38,6682 |
| 100+ | € 24,2646 |
| 200+ | € 24,3712 |
| 500+ | € 18,9545 |
| 1000+ | € 15,1393 |
| 2500+ | € 12,0230 |