| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 6+ | € 8,4800 |
| 10+ | € 8,4783 |
| 50+ | € 5,9280 |
| 100+ | € 4,9626 |
| 200+ | € 3,1965 |
| 500+ | € 2,4405 |
| 1000+ | € 2,0142 |
| 2500+ | € 1,6263 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 16x3 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 16x3 - VMQ - MVQ - Siliconen - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Rood - ORS223696 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 200 ºC. O-rings 6591816 zijn aangeduid als 223696 en hebben een DIN 3771-maat van 16x3. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 223696 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 16x3 |
| Compound Nummer | 137041901 |
| CS (Snoer dikte) | 3 mm |
| ID (Binnendiameter) | 16 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 16x3 |
| SMS 1586 Maat | 16 x 3 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 16x3 |
| Technische Specificaties | |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 6+ | € 8,4800 |
| 10+ | € 8,4783 |
| 50+ | € 5,9280 |
| 100+ | € 4,9626 |
| 200+ | € 3,1965 |
| 500+ | € 2,4405 |
| 1000+ | € 2,0142 |
| 2500+ | € 1,6263 |