| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 352 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 16,9900 |
| 10+ | € 16,9855 |
| 25+ | € 16,0632 |
| 50+ | € 14,7478 |
| 100+ | € 13,4305 |
| 250+ | € 12,7725 |
| 500+ | € 11,4555 |
| 1000+ | € 9,4802 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 170.82x6.99 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 170.82x6.99 - VMQ - MVQ - Siliconen - 60 Shore A - Red - ORS209851 is 60 Shore A. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -60˚C ºC tot 236 ºC. O-rings 471054 zijn aangeduid als 209851 en hebben een DIN 3771-maat van 170.82x6.99. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring . De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 352 Stuks |
| Artikelnummer | 209851 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 60 Shore A |
| Kleur | Red |
| Afmetingen | 170.82x6.99 |
| Compound Nummer | 136019002 |
| CS (Snoer dikte) | 6.99 mm |
| ID (Binnendiameter) | 170.82 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 440 |
| BS1806 Maat | BS1806 440 |
| DIN 3771 Maat | 170.82x6.99 |
| SMS 1586 Maat | 170.82 x 6.99 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | VN |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Extra omschrijving | O-ring 170.82x6.99 VMQ - MVQ - Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 170.82x6.99 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 14 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,35 g/cm3 |
| Temperatuur Max | 236 ºC |
| Temperatuur Min | -60˚C ºC |
| Treksterkte | 6,8 MPa |
| Ultimale Rek | 275 % |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 352 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 16,9900 |
| 10+ | € 16,9855 |
| 25+ | € 16,0632 |
| 50+ | € 14,7478 |
| 100+ | € 13,4305 |
| 250+ | € 12,7725 |
| 500+ | € 11,4555 |
| 1000+ | € 9,4802 |