| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 12,2300 |
| 10+ | € 12,2337 |
| 50+ | € 8,1022 |
| 100+ | € 6,3531 |
| 200+ | € 4,7661 |
| 500+ | € 4,0038 |
| 1000+ | € 3,5127 |
| 2500+ | € 2,6685 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 24.99x3.53 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 24.99x3.53 - VMQ - MVQ - Siliconen - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Rood - ORS223726 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 200 ºC. O-rings 6591845 zijn aangeduid als 223726 en hebben een DIN 3771-maat van 24.99x3.53. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 223726 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 24.99x3.53 |
| Compound Nummer | 137041901 |
| CS (Snoer dikte) | 3.53 mm |
| ID (Binnendiameter) | 24.99 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 214 |
| BS1806 Maat | BS1806 214 |
| DIN 3771 Maat | 24.99x3.53 |
| SMS 1586 Maat | 24.99 x 3.53 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 24.99x3.53 |
| Technische Specificaties | |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 4+ | € 12,2300 |
| 10+ | € 12,2337 |
| 50+ | € 8,1022 |
| 100+ | € 6,3531 |
| 200+ | € 4,7661 |
| 500+ | € 4,0038 |
| 1000+ | € 3,5127 |
| 2500+ | € 2,6685 |