| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 3 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 116,9900 |
| 5+ | € 116,9920 |
| 10+ | € 106,8160 |
| 25+ | € 100,7040 |
| 50+ | € 88,0000 |
| 100+ | € 96,0000 |
| 250+ | € 85,8400 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van 39x3.55 mm en is White van kleur. De hardheid van deze O-ring 39x3,55 - FFKM - FFPM - F757ZLT - Lage Temp (>-40°C) - 80 Shore A - Wit - ORS227483 is 80. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 300 ºC. O-rings 671282 zijn aangeduid als 227483 en hebben een DIN 3771-maat van 39x3.55. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Low Temp (>-40°C). De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 3 Stuks |
| Artikelnummer | 227483 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 80 |
| Kleur | White |
| Keurmerk | Low Temp (>-40°C) |
| Afmetingen | 39x3,55 |
| Compound Nummer | F757ZLT |
| CS (Snoer dikte) | 3.55 mm |
| ID (Binnendiameter) | 39 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 39x3.55 |
| SMS 1586 Maat | 39 X 3,55 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| PPE Perlast® Equivalent | PPE Perlast ® G80H |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 39x3,55 FFKM – FFPM | F757ZLT | Low Temp (>-40°C) |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 39x3.55 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 30 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,95 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 300 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 16,7 MPa |
| Ultimale Rek | 257 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 3 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 116,9900 |
| 5+ | € 116,9920 |
| 10+ | € 106,8160 |
| 25+ | € 100,7040 |
| 50+ | € 88,0000 |
| 100+ | € 96,0000 |
| 250+ | € 85,8400 |