| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 127,5000 |
| 5+ | € 127,5040 |
| 10+ | € 117,9360 |
| 25+ | € 111,1520 |
| 50+ | € 95,3600 |
| 100+ | € 82,9440 |
| 250+ | € 94,5200 |
Deze FFKM - FFPM O-ring heeft een diameter van 43.99x3 mm en is White van kleur. De hardheid van deze O-ring 43,99x3 - FFKM - FFPM - F757ZLT - Lage Temp (>-40°C) - 80 Shore A - Wit - ORS227486 is 80. Alternatieve namen voor de compound zijn FFKM – FFPM en deze worden meestal geproduceerd door . De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -15 ºC tot 300 ºC. O-rings 671575 zijn aangeduid als 227486 en hebben een DIN 3771-maat van 43.99x3. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring Low Temp (>-40°C). De chemische naam van deze O-ring is Perfluoroelastomer.
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1 Stuks |
| Artikelnummer | 227486 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | FFKM - FFPM |
| Hardheid | 80 |
| Kleur | White |
| Keurmerk | Low Temp (>-40°C) |
| Afmetingen | 43,99x3 |
| Compound Nummer | F757ZLT |
| CS (Snoer dikte) | 3 mm |
| ID (Binnendiameter) | 43.99 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| DIN 3771 Maat | 43.99x3 |
| SMS 1586 Maat | 43.99 X 3 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Ongeveer gelijk aan | |
| PPE Perlast® Equivalent | PPE Perlast ® G80H |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | FFKM – FFPM |
| Chemische Benaming | Perfluoroelastomer |
| Extra omschrijving | O-ring 43,99x3 FFKM – FFPM | F757ZLT | Low Temp (>-40°C) |
| Omschrijving-2 | O-ring FFKM - FFPM 43.99x3 |
| Technische Specificaties | |
| Compressieset | 30 % |
| Soortelijk Gewicht | 1,95 (±0,03) g/cm3 |
| Temperatuur Max | 300 ºC |
| Temperatuur Min | -15 ºC |
| Treksterkte | 16,7 MPa |
| Ultimale Rek | 257 % |
| Komt ook voor in | |
| FFKM - FFPM O-Ringen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1 | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 127,5000 |
| 5+ | € 127,5040 |
| 10+ | € 117,9360 |
| 25+ | € 111,1520 |
| 50+ | € 95,3600 |
| 100+ | € 82,9440 |
| 250+ | € 94,5200 |