| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 24,1900 |
| 10+ | € 24,1942 |
| 50+ | € 21,6537 |
| 100+ | € 17,7260 |
| 200+ | € 13,2942 |
| 500+ | € 10,3932 |
| 1000+ | € 8,2063 |
| 2500+ | € 6,3825 |
Deze Silicone - VMQ - MVQ O-ring heeft een diameter van 50.17x5.33 mm en is Red van kleur. De hardheid van deze O-ring 50.17x5.33 - VMQ - MVQ - Siliconen - FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary - 70 Shore A - Rood - ORS223795 is 70. Alternatieve namen voor de compound zijn Silicone Rubber - PVMQ en deze worden meestal geproduceerd door Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar. De O-ring wordt vaak gebruikt in en heeft een temperatuurbereik van -55 ºC tot 200 ºC. O-rings 6591913 zijn aangeduid als 223795 en hebben een DIN 3771-maat van 50.17x5.33. Dit artikel is gelijk aan en heeft een goedkeuring FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary. De chemische naam van deze O-ring is Vilnyl Methyl Silicone.
| Artikelnummer | 223795 |
| Algemene Specificaties | |
| Materiaal | Silicone - VMQ - MVQ |
| Hardheid | 70 |
| Kleur | Red |
| Keurmerk | FDA - EC1935/2004 - USP Class VI - 3A Sanitary |
| Afmetingen | 50.17x5.33 |
| Compound Nummer | 137041901 |
| CS (Snoer dikte) | 5.33 mm |
| ID (Binnendiameter) | 50.17 mm |
| Type Dichting | O-ring |
| Alternatieve Maatvoeringen | |
| AS568 Maat | AS568 329 |
| BS1806 Maat | BS1806 329 |
| DIN 3771 Maat | 50.17x5.33 |
| SMS 1586 Maat | 50.17 x 5.33 |
| Export Specificaties | |
| HS Code | 40169300 |
| Land van Herkomst | IT |
| Overige Specificaties | |
| Alternatieve benaming | Silicone Rubber - PVMQ |
| Chemische Benaming | Vilnyl Methyl Silicone |
| Merknamen | Eriks - Wacker - Eastern Seals - and BlueStar |
| Omschrijving-2 | O-ring VMQ - MVQ - Silicone 50.17x5.33 |
| Technische Specificaties | |
| Temperatuur Max | 200 ºC |
| Temperatuur Min | -55 ºC |
| Komt ook voor in | |
| O-ring Siliconen | O-ringen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
| Aantal | Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 24,1900 |
| 10+ | € 24,1942 |
| 50+ | € 21,6537 |
| 100+ | € 17,7260 |
| 200+ | € 13,2942 |
| 500+ | € 10,3932 |
| 1000+ | € 8,2063 |
| 2500+ | € 6,3825 |