check 430.000.000+ O-ringen op voorraad
check Snelle levering
check Snelle levering
ID (Binnendiameter) 69.2 mm
CS (Snoer dikte) 6.99 mm
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Artikelnummer ORS176699
O-ring Code
Materiaal FFKM - FFPM
Hardheid 75
Kleur Black
Voorraad 8 sentiment_satisfied_alt
keyboard_arrow_down Alle specificaties
Voorraad Levertijd
8 Levertijd 5 - 7 - Dag(en)
Prijs per stuk
Levertijd 5 - 7 - Dag(en)
Dit product heeft een minimale bestelhoeveelheid van 1 stuks.
iDeal
paypal
creditCard
Sofort
Billink
check Eenvoudig online bestellen
check Snelle wereldwijde levering
check Grote voorraad beschikbaar
check Levering de volgende dag
check Levering de volgende dag
Aantal Per stuk
Beschrijving
Uit voorraad leverbaar Ja, 8 Stuks
Artikelnummer 176699
Algemene Specificaties
Hardheid info 75
KeurmerkGeneral Purpose (>270°C)
Afmetingen info 69.2x6.99
Compound NummerF758Z94
CS (Snoer dikte) info 6.99 mm
ID (Binnendiameter) info 69.2 mm
Type DichtingO-ring
Alternatieve Maatvoeringen
DIN 3771 Maat info 69.2 x 6.99
Maat in tekstsixty nine comma twenty by six comma ninety nine
SMS 1586 Maat69.2x6.99
Export Specificaties
HS Code info 40169300
Land van HerkomstIT
Ongeveer gelijk aan
Freudenberg Simriz® EquivalentFruedenberg Simriz ® 495
Greene Tweed Chemraz® EquivalentGreene Tweed Chemraz ® 605
Parker Parafluor® EquivalentParker Parafluor ® V8910-75
PPE Perlast® EquivalentPPE Perlast ® G80A
Trellebrog Isolast® EquivalentTrellebrog Isolast ® 9440
Overige Specificaties
Alternatieve benamingFFKM - FFPM
Chemische Benaming info Perfluoroelastomer
Extra omschrijvingO-ring 69.2x6.99 FFKM – FFPM | F758Z94 | General Purpose (>270°C)
Omschrijving-2O-ring FFKM - FFPM 69.2x6.99
Technische Specificaties
Compressieset info 18,5 %
Soortelijk Gewicht info 1,98 (±0,03) g/cm3
Temperatuur Max info 270 ºC
Temperatuur Min info -25 ºC
Treksterkte info 18 MPa
Ultimale Rek info 145 %